KBBS 2015
       
      Menu konferencji
 
   SPONSORZY
 

Sidus Novum sp. z o.o.
Sidus Novum

Sidus Novum Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem urządzeń wbudowanych dla elektroniki użytkowej oraz przemysłowej. Największą siłą firmy jest bardzo doświadczony zespół, posiadający na swoim koncie przeszło 10 patentów. Całą swoją wartość opiera na szybkim projektowaniu i budowaniu urządzeń mikrokomputerowych z wykorzystaniem układów FPGA. Działalność firmy obejmują: specjalizowane układy minikomputerowe z układami FPGA, w tym miernik parametrów sieci energetycznej zbudowany na bazie minikomputera, który charakteryzuje się dużą mocą obliczeniowa oraz usługi projektowe na rynku B2B, w szczególności rozwiązania z układami FPGA. Jeden z produktów firmy Sidus - koparka Bitcoin stanowił inspirację do organizacji konferencji KBBS.

www.sidusnovum.com

Streamsoft
Streamsoft

Od 24 lat produkujemy i wdrażamy oprogramowanie dla firm z różnych branż. Historia naszego rozwoju jest ściśle związana z rozwojem informatyki. Zaczynaliśmy w 1989 roku od programów tworzonych pod system operacyjny DOS. Od tego czasu informatyzacja bardzo się zmieniła. Nasze rozwiązania również. Oferujemy naszym klientom nowoczesne oprogramowanie, które wspomaga planowanie i rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach firmy.Jakość naszych produktów i procesów zarządzania firmą jest dla nas bardzo ważna. Jej potwierdzeniem jest System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008, który wdrożyliśmy pięć lat temu.

www.streamsoft.pl

Rublon
Rublon

Rublon chroni konta usług chmurowych poprzez dwuetapowe logowanie oraz potwierdzanie operacji. Darmowa wtyczka dla WordPress umożliwia błyskawiczne włączenie ochrony dla wszystkich kont, bez konieczności konfiguracji. Jest również dostępne API, dzięki czemu Rublon może zostać podłączony do dowolnej usługi chmurowej. Rozwiązanie jest na tyle intuicyjne, że nie wymaga szkolenia użytkowników.

www.rublon.com

ASTEC Sp. z o.o.
Astec

Firma ASTEC jest pionierem w rozwoju innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Od ponad 20 lat naszą misją jest zaspokojenie potrzeb klientów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i technologii. Świadczymy usługi w zakresie oprogramowania klasy Enterprise GIS, systemów dedykowanych oraz technologii mobilnych i webowych. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem technologii lokalizacyjnej Ubisense RTLS. Rozwijamy własne autorskie oprogramowanie oraz bierzemy udział w wielu projektach z partnerami z Europy Zachodniej i USA. Najnowszym produktem ASTEC jest system PolGIS – narzędzie do paszportyzacji sieci dla ISP. Sukces zawdzięczamy młodej i energicznej kadrze profesjonalistów oraz nowoczesnym technikom zarządzania. Naszym celem jest dalszy rozwój i coraz większa obecność na rynkach światowych z własnymi produktami. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla młodych, nietuzinkowych osób, chcących uczestniczyć w międzynarodowych projektach informatycznych.

www.astec.net/pl

MOBIR Sp. z o.o.

MOBIR

Międzyuczelniany Ośrodek Badań i Rozwoju "MOBIR" Sp. z o.o. wspiera inicjatywy łączące efektywną współpracę przemysłu i nauki, której rezultatem jest pożądany transfer wiedzy i komercjalizacja dokonań obu środowisk. Naszym celem jest promowanie wykorzystywania rezultatów badań naukowych w gospodarce, a także stymulacji nowoczesnych programów studiów, zgodnie z potrzebami innowacyjnej gospodarki i gospodarki opartej na wiedzy.


Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network

Sieć Enterprise Europe Network pomaga małym firmom maksymalnie wykorzystać możliwości rynku ogólnoeuropejskiego. Dzięki współpracy z miejscowymi organizacjami przedsiębiorców możemy pomóc Ci w takich dziedzinach, jak:
- wyjście poza granice kraju;
- transfer technologii;
- finansowanie i dostęp do funduszy;
- porady prawne;
- usługi informacyjne.

een.ec.europa.eu

BTC
Wydawnictwo BTC

Wydawnictwo BTC jest największym w Polsce wydawnictwem zorientowanym na publikację książek i e-booków poświęconych elektronice, automatyce. telekomunikacji, informatyce i inżynierskiemu spojrzeniu na biznes, nie unika także publikacji z dziedzin ścisłych, jak kryptologia, matematyka i fizyka. Publikacje Wydawnictwa BTC charakteryzuje nowoczesność prezentowanych tematów, silna orientacja na przybliżanie zagadnień prezentowanych w książkach od ich praktycznej strony, a także kompetencja, wynikająca z gruntownego wykształcenia i wieloletnich doświadczeń współpracujących z Wydawnictwem autorów. Wydawnictwo BTC ściśle współpracuje z firmami działającymi na krajowym rynku elektroniki, w tym przedstawicielami producentów i największych firm dystrybucyjnych, co gwarantuje - pomimo szybkich zmian zachodzących na współczesnym rynku - aktualność treści prezentowanych w publikowanych książkach. Książki wydawane przez Wydawnictwo BTC są dostępne w wersjach papierowych i w postaci e-booków.

www.btc.pl

ECoop
eCoop

Innowacyjny i atrakcyjny Zachodni Klaster Informatyki i Bezpieczeństwa IT eCoop integrujący partnerów biznesowych i naukowych we wspólnych działaniach przy wsparciu otoczenia biznesu oraz we współpracy z innymi globalnymi partnerami z branży IT Security. Klaster eCoop stwarza szczególnie korzystne warunki dla rozwoju przedsiębiorstw branży IT Security w regionie poprzez dostarczanie wiedzy, wspieranie innowacyjności, stymulowanie współ-pracy firm i instytucji oraz realizowanie wspólnych celów uczestników klastra. Klaster ułatwia firmom zdobycie wiedzy i kontaktów biznesowych.

www.ecoop.pl

Perceptus sp. z o.o.
Perceptus sp. z o.o.

Ambicją firmy Perceptus jest dążenie do uzyskania przez jej klientów najwyższej sprawności w wykorzystywaniu systemów bezpieczeństwa danych. Dzięki unikalnemu połączeniu doświadczenia najlepszych ekspertów branżowych z wiedzą technologiczną, chcemy wspierać naszych Klientów w skutecznym zabezpieczeniu swoich informacji. Dążymy do zdobycia pozycji lidera na rynku systemów bezpieczeństwa danych. Mapa naszych kompetencji opiera się na zdolności do realizacji założonych idei, ich integralności i spójności. Kompleksowość oferty Perceptus oddziałuje na rynek poprzez innowacyjność oferowanych produktów i rozwiązań.

www.perceptus.plZapraszamy Firmy do współpracy.

 
 
Webmaster: kbbs@uz.zgora.pl